Cabot Corporation

  • Maintenance Mechanic - Electrician/Instrumentation (E&I)

    Lokalita CZ-Valasske Mezirici
    Číslo poptávky
    2018-7790
    Počet nabízených pracovních míst
    1
    Typ pracovní pozice
    Regular Full-Time
  • Job Description/Popis pracovní pozice

    Rozšiřujeme tým elektroúdržby o novou posilu - Mechanika elektroúdržby MaR

    Job Responsibilities/Náplň práce

    • Samostatně provádí základní opravy a údržbu elektro zařízení / MaR
    • Během odstávek provozu spolupracuje dle pokynů nadřízeného jako vedoucí prac. skupiny kontraktorů, zajišťuje dohled a koordinaci pro zdárné provedení oprav.
    • Provádí periodické kontroly zařízení elektro/ MaR
    • Jedná s ohledem na bezpečnost práce, požární ochranu, ochranu zdraví a životní prostředí.

    Requirements/Požadavky

    • Vyučen v oboru slaboproud, vyhláška č. 50/78 Sb.. § 6 nebo vyšší
    • Praxe  v oboru, znalost technické dokumentace
    • Uživatelská znalost práce na PC, technické myšlení
    • Proaktivní přístup a respekt k zásadám bezpečné práce
    • Zájem o sebevzdělávání a dlouhodobou práci a osobní růst
    • Výhodou je základní znalost angličtiny

    Nabízíme :

    • Práci v úspěšné mezinárodní společnosti
    • Program zapracování a tréninky
    • Příležitost k dlouhodobému profesnímu růstu
    • Širokou škálu benefitů vč. bonusového programu
    • Atraktivní mzdové ohodnocení

    About Cabot/O společnosti Cabot

    Founded in 1882, Cabot Corporation (NYSE: CBT) is a global specialty chemicals and performance materials company, headquartered in Boston, Massachusetts. The company is a leading provider of rubber and specialty carbons, activated carbon, inkjet colorants, cesium formate drilling fluids, fumed silica, aerogel and elastomer composites.

    Možnosti

    Sorry the Share function is not working properly at this moment. Please refresh the page and try again later.